Najlepsi Fachowcy

Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni fachowcy

Ekspresowa Naprawa

Zdiagnozujemy i naprawimy Twoje zawieszenie pneumatyczne

Najwyższa Jakość

Sprzedajemy części nowe, regenerowane i używane

Profesjonalny Serwis

Regenerujemy amortyzatory i miechy oraz skupujemy uszkodzone

Rok Gwarancji

Nie wyrzucaj pieniędzy na liche zamienniki

Darmowa Dostawa

Za dostawę na terenie kraju nie zapłacisz ani grosza

Produkty dla Twojego auta

zawieszenia pneumatyczne

Tekst seo

Profesjonalne zawieszenia pneumatyczne do Porsche, Mercedesa, BMW

Szukasz dobrze wykonanych części do Twojego auta? Jesteśmy producentem oraz sprzedawcą zawieszeń pneumatycznych do samochodów marki Mercedes, BMW, Porsche, Volkswagen i innych. W ofercie posiadamy amortyzatory, kompresory, miechy a także poduszki do różnych modeli. Nasze produkty tworzymy z dbałością o najmniejsze szczegóły – tak, aby Twoje auto bez problemu, płynnie poruszało się po każdej nawierzchni. Posiadamy duże zapasy magazynowe, dzięki czemu nie musisz czekać na potrzebny amortyzator lub miech pneumatyczny. Oferujemy także darmową wysyłkę na terenie kraju i zapewniamy nawet 24-miesięczną gwarancję na wykonane przez nas części.

Doskonałe amortyzatory do Twojego Audi i BMW

Jeśli jesteś fanem pięknych, szybkich samochodów, dobrze wiesz, że wymagają one szczególnej dbałości o amortyzatory. Aby Twoje Audi, BMW lub Mercedes dobrze się prowadziły, musisz pamiętać o regularnej wymianie elementów zawieszenia. U nas znajdziesz części m.in. do Audi A7, A8 oraz BMW X5 E70 i X6. Wszystkie kompletne elementy możesz zamówić do samodzielnego montażu lub wykonać tę usługę u nas. Gwarantujemy, że produkowane przez nas miechy, a także kompresory zawieszenia są sprawdzone i bezpieczne. Zajmujemy się również regeneracją wyeksploatowanych elementów zawieszenia.

Zawieszenie pneumatyczne do Audi i Jeepa – postaw na fachowców

Nasz zespół tworzą doświadczeni, sprawdzeni fachowcy z ogromną wiedzą o amortyzatorach do Porsche Cayenne oraz Mercedesa klasy e, którzy nie boją się żadnych wyzwań. Zarówno Ciebie, jak i Twoje auto potraktują z należytą uwagą, a także szacunkiem. U nas możesz liczyć na rzetelne, zrozumiałe wyjaśnienie problemu oraz szybkie, kompleksowe jego rozwiązanie. Oferowane przez nas doskonałe zawieszenia pneumatyczne sprawiły, że grono zadowolonych Klientów stale rośnie. Dołącz do niego i Ty!

Zarejestruj się

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Reset password